USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Flat Jardins Sao Paulo Excelente! Sao Paulo Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Flat Jardins Sao Paulo Excelente! Aparthotel

ex. Flat Jardins São Paulo Excelente!

Förhandsbokning
2026-08-25
2026-08-26

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

64

Flat Jardins Sao Paulo Excelente! Aparthotel 4*

 Wi-Fi
 Parkering

Parkeringsservice

 24-timmars tjänster

24-timmars reception

 Incheckning/Utcheckning

Snabbincheckning/-utcheckning

 Simbassäng

Inomhuspool

Takpool

 Fitness/Gym

Fitnesscenter

 Spa & Hälsocenter

Ångrum

 Mat/Dryck

Restaurang

Bar/lounge

 Mötesfaciliteter

Affärscentrum


Det bekväma Flat Jardins Sao Paulo Excelente! Aparthotel erbjuder närhet till Almeida e Dale Galeria de Arte, som ligger cirka 5 minuter bort till fots. Detta bekväma hotell har en takpool och en à la carte restaurang. Det erbjuder boende mindre än 350 meter från Monumento às Bandeiras.

Hotellet ståtar med ett väldigt bra läge ungefär 10 minuters bilresa från Museu de Arte Contemporânea da USP och inom 6 km från Memorial da América Latina. Affärsresenärer kan hitta Edifício Altino Arantes inom 4 km från det 4-stjärniga Flat Jardins Sao Paulo Excelente! Aparthotel. Pinakoteket i São Paulo ligger ungefär 15 minuters bilresa från detta boende. Den närmaste flygplatsen är São Paulo-Congonhas, belägen inom 5 km från hotellet.

Rummen på boendet erbjuder bekvämligheter som luftkonditionering, samt minibar. Flat Jardins Sao Paulo Excelente! Aparthotel har en separat toalett och en dusch i rummen. I badrummen ingår en separat toalett och en dusch, tillsammans med badlakan och handdukar. Hotellrummen erbjuder utsikt över trädgården.

En kontinental frukost med olika matalternativ serveras varje morgon. Detta hotell har restaurangen Isadora Buffet Restaurante som erbjuder kulinariska läckerheter.

  • Lokala sevärdheter
  • Edifício Itália
    3,6 km
  • Downtown Sao Paulo
    3,7 km
  • Parque do Ibirapuera
    3,5 km
  • Clinicas Hospital and Medicin University
    2,5 km
  • Abril Theater
    3 km
  • Avenida Paulista
    1,3 km
  • Patio Higienopolis Shopping Mall
    3,6 km
  • Jockey Club
    4,5 km
  • Museu de Arte de São Paulo (MASP)
    1,6 km
  • Julio Prestes Station
    4,8 km
  • Flygplatser
  • São Paulo-Congonhas flygplats
    8 km
  • Tågstationer
  • Julio Prestes tågstation
    4,9 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Rökfria rum
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • 24-timmars reception
  • Snabbincheckning/-utcheckning
  • Husdjur tillåtna
  • 24-timmars säkerhet
  • Bagageförvaring
  • Omklädningsrum
  • Hiss
  • Rökdetektorer
  • Brandsläckare
  • Kortåtkomst

Mat och drycker

  • Köksgeråd
  • Restaurang
  • Bar/lounge

Aktiviteter och avkoppling

  • Takpool
  • Inomhuspool
  • Solterass
  • Trädgård
  • Bastu
  • Ångrum
  • Fitnesscenter
  • Pool med utsikt
  • Grunda delen

Service

  • Parkeringsservice
  • Hushållning
  • Tvätt
  • Matinköpsservice
  • Affärer/kommersiell service
  • Affärscentrum

På rummet

  • Luftkonditionering
  • Minibar
  • Klädkammare
  • Uteplats
  • Terrass
  • Trädgårdsmöbler
  • Matbord
  • LCD-TV
  • Radio väckarklocka

Hotellregler

Incheckning: från 14:00 till 23:30
Utcheckning: från 03:00 till 11:00

Vanliga frågor

  • 🌇

    Hur långt är centrum från det 4-stjärniga Flat Jardins Sao Paulo Excelente! Aparthotel?

    Det tar 30 minuter till fots att komma från det 4-stjärniga Flat Jardins Sao Paulo Excelente! Aparthotel till centrum.
  • Hur långt är São Paulo-Congonhas från Flat Jardins Sao Paulo Excelente! Aparthotel?

    Det är 5 km mellan São Paulo-Congonhas flygplats och Flat Jardins Sao Paulo Excelente! Aparthotel.
  • 🚗

    Var kan vi parkera vår bil vid det 4-stjärniga Flat Jardins Sao Paulo Excelente! Aparthotel?

    Gäster på det 4-stjärniga Flat Jardins Sao Paulo Excelente! Aparthotel kan parkera sina fordon på gratis privat bilparkering.
  • 🕗

    Vilken tid ska vi checka ut från vårt rum på Flat Jardins Sao Paulo Excelente! Aparthotel?

    Gästerna på Flat Jardins Sao Paulo Excelente! Aparthotel måste checka ut vid 11:00.
  • 💵

    Vad är priset för ett rum på detta lägenhetshotell?

    Det genomsnittliga rumspriset på detta lägenhetshotell är 49$. För mer information, kontakta hotellpersonalen.
  • Kan jag hitta en arbetsplats i mitt rum på Flat Jardins Sao Paulo Excelente! Aparthotel?

    Ja, arbetsbord finns i vissa rum på Flat Jardins Sao Paulo Excelente! Aparthotel.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-08-25
2026-08-26

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Flat Jardins Sao Paulo Excelente! Aparthotel, Brasilien

70 Rua Salto, São Paulo, Brasilien

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved